Utečte před nepříjemným horkem

336x280-nocnikosilky7-1429533436.jpg

http://www.prodejklimatizace.cz/Kazetove-klimatizacni-jednotky-c1_25_2.htm http://www.prodejklimatizace .cz/Kazetove-klimatizacni-jednotky-c1_25_2.htm http://www.prodejklimatizace .cz/Kazetove-klimatizacni-jednotky-c1_25_2.htm Plánujete klimatizovat svůj dům, byt nebo jednu místnost či kanceláře? Přijďte k nám. Klimatizace je firma, která se dlouhou dobu zabývá klimatizačními jednotkami. Společně s Vámi zjistíme jaký druh a počet klimatizačních jednotek bude pro Vaše prostory nejvhodnější.
Naši projektanti provedou výpočet tepelné zátěže a zjistí, jak silné zařízení bude nejvhodanější. Uděláme návrh klimatizace a zpracujeme cenovou kalkulaci. Až poté se rozhodnete, zda námi navrhované klimatizační jednotky zakoupíte

Pozáruční servis

U nás máte možnost objednat si montáž klimatizace „na klíč“. Odborná montáž obsahuje konzultaci, přesně zaměření, návrh a po dohodě se zákazníkem montáž. Klimatizační zařízení předáme plně funkční. Dále nabízíme záruční, ale také i pozáruční servis. Velice důležité je klimatizační jednotku jedenkrát ročně prohlédnout a vyčistit filtry. To vše, aby Vám klimatizační jednotky fungovaly, co nejdéle bezporuchově.

Utečte před nepříjemným horkem
Ohodnoťte příspěvek